Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt Kimdir? [15/10/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt 15 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Sinem Bozkurt Kimdir? Urdu Dili ve edebiyatı bölümünden mezun olan Sinem Bozkurt aslen nereli? Nerde yaşıyor? Sinem Bozkurt kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt kaç puan aldı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Güncelleme (15/10/2021) Sinem Bozkurt 15 Ekim Cuma günü, toplamda 32 puan alarak bu haftanın birincisi oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

Sinem Bozkurt; 1994 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Sinem, Hint dizilerine ve filmlerine çok meraklıdır. Bu sebeple Urdu dili bölümünü okumuştur. İstanbul Beylikdüzü’de ikamet eden Sinem Bozkurt, 27 yaşında ve 3 yıllık evlidir. Aras Mete isminde 13 aylık bir oğlu var. Kendisine ve yemeklerine çok güveniyor. 

15 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Sinem Bozkurt
Sinem Bozkurt

=> Zuhal Topalla Yemekteyiz Bu Hafta 11-15 Ekim Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

15 Ekim Cuma günü Zuhal Topal programında bu haftanın son bölümünde ve haftanın final bölümünde yarışacak olan Sinem Bozkurt hakkında elde edilen bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sinem Bozkurt
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt Resmi

 • 1994 yılında doğdu
 • 27 yaşında
 • 3 yıllık evli
 • Pandemi de 1,5 yıldır evden çıkmadı
 • İstanbul da yaşıyor
 • 3 yıllık evli
 • Urdu dili biliyor
 • Urdu dili edebiyatı bölümünü bitirdi
 • Aslen Diyarbakırlı
 • 13 aylık bir oğlu var
 • Oğlunun Adı Aras Mete
 • Mutfağa 7 yaşında girdi
 • Ev Hanımı

15 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt yarışacak. Aslen Diyarbakırlı olan Sinem 3 yıllık evli ve bir çocuk annesidir. İstanbul Beylikdüzü’nde ikamet eden Sinem neşesi ve dobra cevapları ile bu hafta dikkat çeken yarışmacılardan biri oldu.

7 yaşında beri mutfağa girdiğini, 1 yaşında itibaren acılı baharatlı yemeklerin yediğini, gece kaç olursa olsun, üşenmeden yemek yaptığını ifade eden Sinem, rakiplerinin gözünü korkutmak ve bu yarışmaya ne için katıldığını şu sözlerle ifade etti. İşte Sinem’in o sözleri;

“Yemek konusunda bilinen ve tanınan biri olmak istiyorum!” Zuhal Topal’la Sofrada Sinem Bozkurt

Sözleri ile Sinem Bozkurt, çok iyi yemek yaptığını, bu hafta 15.000 TL’yi almak değil, hem ülke çapında hem de dünya çapında tanınan bir usta şef olmak istediğini ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt Kaç Puan Aldı

15 Ekim Cuma günü yarışan Sinem Bozkurt’un yarıştığı gün rakiplerinden ve programın sunucusu Zuhal Topal’dan adlığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir. işte Sinem Bozkurt Kaç puan aldı diye merak edenler için yarışmacının puanları tablo içerisinde aktarılmıştır.

Sinem Bozkurt’un Puanları

Sabahat Şahin  5
Edizcan İkizoğlu  5
Habibe Naz Özcan  10
Yasin Tayyar  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   32

**15 Ekim 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Sinem Bozkurt’un Videosu

15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Sinem Bozkurt’un programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Sinem Bozkurt Kimdir

TV8 ekranlarında 11 Ekim 2021 ile 15 Ekim 2021 haftasında bu haftanın son yarışmacısı olarka yarışan yarışmacının ismi Sinem Bozkurt’tur.

Sinem Bozkurt Kimdir?

Sinem Bozkurt; 1994 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Sinem 3 yıllık evli bir çocuk annesidir. Urdu dili bölümünü biten bu haftanın son yarışmacısı Hint dizi ve filmlerine oldukça meraklı birisidir.

Sinem Bozkurt
Sinem Bozkurt Resmi

7 yaşında mutfağa giren, 1 yaşından itibaren ise baharatlı yemekler yaptığını ifade eden Sinem, yemek konusunda kendisine çok güveniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu