Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir Salcı Kimdir [Yemekteyiz 29 Aralık Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir Salcı  29 Aralık Çarşamba günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Tahir Salcı kimdir? Aşçı Tahir Salcı aslen nereli? Tahir kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir Salcı kaç puan aldı? Yemekteyiz  29 Aralık yarışmacısı Aşçı Tahir Salcı hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tahir Salcı; 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Zonguldaklıdır. 2021 yılı itibari ile 36 yaşında olan Tahir, Üsküdar Belediyesinde aşçı olarak çalışmaktadır. Aşçılık mesleği için üniversite okumadığını, buna karşın alaylı aşçı olan Tahir, aşçılık üzerine bir çok sertifika almıştır. 13 yıldır aktif olarak aşçılık yapan Tahir, İstanbul ilinde ikamet etmektedir. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Aralık Çarşamba Puanları için tıklayınız.

29 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Tahir Salcı
29 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta (27-31 Aralık) Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 29 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak yarışan, Tahir Salcı’nın tüm bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir Salcı Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tahir Salcı Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir Salcı
 • 1985 yılında dünyaya gelmiştir
 • 36 yaşında
 • 13 yıllık evli
 • Aslen Zonguldaklıdır
 • Eşinin adı Sibel
 • 3 çocuk babası
 • Üsküdar Belediyesinde çalışıyor
 • Mesleği aşçı
 • Alaylı aşçı
 • Dünya mutfağında çalıştı
 • 13 yıldır aktif olarak Aşçılık yapıyor
 • Sunum yarışmalarına katıldı
 • Şık masaya çok dikkat ediyor
 • Konuşmayı çok seviyor
 • İstanbul da ikamet ediyor

29 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir Salcı yarışacak.  Bu hafta yarışma ve tek aşçı olan Tahir, elinin lezzetine ve yapacağı yemeklere çok güveniyor. Bunu da şu sözlerle ifade etti.

“Ben alaylı aşçıyım. Bu konuma anlımın hakkı ile geldim. Yarımada da tecrübemi konuşturacağım! Yemekteyiz Tahir Salcı

Sözleri ile Tahir Salcı, yarışmada tek aşçı olduğunu, bu tecrübesini yarışmada konuşturup, rakiplerinin kendisine düşük puanlar vermeye dahi cesaret edemeyeceği, harika yemekleri yapacağını dile getirmiş oldu.

Yemekteyiz Tahir Salcı Kaç Puan Aldı

29 Aralık Çarşamba günü yarışan Tahir Salcı’nın, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında, 29 Aralık 2021 tarihinde altığı puanların tamamı alt kısımda verilmiştir.

Tahir Salcı’nın Puanları

Berkcan Yenal  5
Hüda Aslan  6
Şahika Kübra Ertürk  7
Deniz Nigar Akbaba  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   31

**29 Aralık 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Tahir Salcı’nın Videosu

 29 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Tahir Salcı’nın programda yarıştığı bölüme ait video, alt kısımda verilmiştir.

Tahir Salcı Kimdir

29 Aralık 2021  Çarşamba günü sevilen yarışma programında, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir Salcı bu hafta yarışan üçüncü yarışmacı oldu. Bu yılın son haftasında yarışan üçüncü yarışmacı olarak TV8 ekranlarında kendi belirlediği yemeklerle, 29 Aralık Çarşamba günü yarışacak olan Tahir Salcı Kimdir? İşte cevabı…

Tahir Salcı Kimdir
Tahir Salcı

Tahir Salcı; 1985 yılında hayta gözlerini açmıştır. Alaylı aşçı olan Tahir, 2021 yılı itibari ile 36 yaşınadır. Üsküdar Belediyesinde aşçı kadrosunda çalışan Tahir, elinin lezzetini kanıtlamak için bir çok yemek yarışmasına katılmıştır. 13 yıldır aktif olarak aşçılık yapan Tahir, alaylı aşçıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. berkcan oldumu 5 puan tamam bende tahirin kazanmasını istemiyordum ama hakkı yenilerek değil seninde iyice 15 000 tl ye oynadığın ortaya çıktı ama kötü oyuncusun be berkcan zuhal senin plakanı aldı cezayı cuma günü kesecek tamam bir insanı sevmeye bilirsin ama hakkını yiyemezsin sen ödülü kay bettin zuhal ne dedi haksız puanlara karşı benim puanımla dengeyi sağlıyorum dedi yarışmacıların unuttuğu en önemli şey zuhalin puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu