Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık Aydın Kimdir? Namı Diğer Pire Tarık Kim?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık Aydın 8 Ekim Cuma günü yarışacak. Namı Diğer Pire Tarık olarka kendisini tanıtan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 8 Ekim 2021 yarışan Tarık Aydın Kimdir? Tarık Aydın aslen nereli? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Yemekteyiz yarışmacısı Osmanlı Macunu mu satıyor? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık Aydın kaç puan aldı? Bu hafta 4-8 Ekim 2021 tarihleri arasında son yarışmacı olarka yarışacak Tarık Aydın hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

Tarık Aydın; 1981 yılında Samsun ilinde dünyaya gelen Tarık Aydın 40 yaşındadır. Şu an İstanbul da yaşayan Aydın, Osmanlı Macunu satarak geçimini sağlıyor. 6 yıl önce eşinden boşanan Tarık, zamanında pide ustalığı da yapmıştır. Neşesi ve ilginç tavırları ile bu hafta en dikkat çeken yarışmacılar arasında bir numaraya yerleşen isim oldu. 

8 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Resmi

=> (4-8) Ekim 2021 Bu Hafta Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

8 Ekim Cuma günü Zuhal Topal programında haftanın son yarışmacısı olarak yarışacak olan Tarık Aydın hakkında elde edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık Aydın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tarık Aydın Kimdir - Pire Tarık
Aydın Kimdir – Pire Tarık
 • 1981 yılında doğdu
 • 40 yaşında
 • Aslen Samsunlu
 • Osmanlı Macunu satıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendisine çok güveniyor
 • Hem Tatlı Ustası
 • Hem de Pide Ustası
 • Tiyatro eğitimi aldı
 • Oyunculuk üzerine kendisini yetenekli buluyor
 • 6 Sene önce Eşinden ayrıldı
 • Kızının Adı Elif
 • Şu an Bekar

8 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık Aydın yarışacak. Aslen Samsunlu olan ancak İstanbul da ikamet eden Tarık Aydın neşeli tavırları ile kısa sürede Türkiye’nin gündemin de yer edinen Yemekteyiz programında hangi yemekleri yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

“Çok yi yemekler yapacağım!” Zuhal Topal’la Sofrada Tarık Aydın

Sözleri ile Tarık, yarışmaya kendisini göstermeye geldi gibi eleştirileri bir kenara bırakıp, kendisini bu şekilde eleştirenlere Cuma günü yaptığı yemekle ve aldığı puanlarla kendisini ve elinin lezzetini kanıtlamak istiyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık Aydın Kaç Puan Aldı

8 Ekim Cuma günü yarışan Tarık Aydın’ın Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yaptığı yemeklere karşı rakiplerinden ve programın sunucusundan aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tablo içerisinde verilmiştir.

Tarık Aydın’ın Puanları

Şerife Aktaş  5
Fatma Erden  5
Muhammet Berfu Savaş  5
Çağla Abdurrahmanova  9
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   30

**8 Ekim 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Tarık Aydın’ın Videosu

8 Ekim 2021 tarihinde (08/10/2021) bu haftanın son yarışmacısı 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışacak Tarık Aydın’ın yarıştığı bölüm videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

Tarık Aydın Kimdir

8 Ekim 2021  Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışacak olan yarışmacının ismi Tarık Aydın’dır. Kedisine yakın çevresi Pire Tarık diye hitap ettiği için Namı Diğer Pire Tarık 1981 yılında Samsun ilinde dünyaya gelmiştir. Şu an 40 yaşında olan Tarık Aydın İstanbul da ikamet etmektedir.

Tarık Aydın Kimdir - Pire Tarık - Yemekteyiz Yarışmacısı

Osmanlı macunu satarak geçimini sağlayan Tarık Aydın, 6 yıl önce eşinden ayrılmıştır. Şu an bekar olan Aydın, macun satmadığı dönmemler de pide ustalığı yapmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Bence pire tarık in haklıydı hakiylada kazandi insanın kazancı dürüs olduğu sürece teceli eder kim ne oyun yaparsa yapsın hakli olan kazanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu