Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeni Sezon Para Ölülü Dudak Uçuklattı! (2022-2023)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeni Sezon Para Ölülü miktarı büyüdü. Peki 2022-2023 sezonunda Yemekteyiz yarışmasında verilecek olan para ödülü ne kadar oldu? Programda başkaca değişiklikler neler? Hepsi ve daha fazlası bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Ağustos 2022 tarihinde başlaması belenen, yapımcılığını Dual Medya’nın yaptığı, sunuculuğunu yine bu sezonda Zuhal Topal’ın yapacağı, gündü kuşağının efsane programlarından biri olan Yemekteyiz yarışmasında bu sezon gerek para ödülü gerekse formatta yapılan ufak değişikler, yarışmak isteyenler bir hayli heyecanlandırdı!

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeni Sezon Para Ölülü Ne Kadar Oldu?

2022-2023 Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeni Sezon Para Ölülü tam 50.000 TL oldu. Eve t yanlış duymadığınız. Geçtiğimiz yıl 15.000 TL para ödülü veren yarışma programında bu sezon yapılan değişiklikle birlikte para ödülü 50 bin oldu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeni Sezon Para Ölülü Miktarı

Zuhal Topal kendi sunduğu yarışma programını daha da ilgi çekici hale getirmek için 15.000 TL’ye ek olarak %233 zam yaparak, bu sezon yayınlanacak olan yarışma programları arasında en fazla ödülü veren yarışma programı haline geldi.

Yakın rakipleri arasında Gelinim Mutfakta programında 5 bilezik ve hafta içi birer çeyrek olmak üzere dağıttığı ödül altına endeksli olmasından dolayı, bu sezon Gelinim Mutfakta programında ödülün değişmesi beklenmezken, Zuhal Topal sunduğu yemek yarışma programında TL olarak ödül verdiği için para ödülünü 15.000 TL’den 50.000 TL’ye çıkardı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu