Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kimdir [13 Ocak 2022]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez 13 Ocak Perşembe günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Yeşim Dönmez kimdir? Yeşim Dönmez aslen nereli? Kaç yaşında?  Yemekteyiz 13 Ocak yarışmacısı Yeşim Dönmez aslen nereli? Yeşim’in mesleği ne? Kaç çocuğu var? Nerede yaşıyor?  Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimizin devamında detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Kimdir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Yeşim Dönmez; 1987 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Yeşim İstanbul ilinde ikamet etmektedir. İki çocuk annesi olan Yeşim’in mesleği muhasebecidir. Son bebeğini dünyaya getirdikten sonra mesleğine ara vermiştir. 35 yaşındadır.,

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Ocak Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Yeşim Dönmez Resmi

=> 10-14 Ocak Zuhal Topal Yemek Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

13 Ocak Perşembe günü Zuhal Topal programında bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak yarışan, Yeşim Dönmez hakkında elde edilen tüm bilgiler, hemen alt kısım da sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez
 • 1987 yılında Doğdu
 • 35 yaşında
 • Aslen Diyarbakırlı
 • Güngören’de Oturuyor
 • Evli
 • 2 Çocuk annesi
 • Mesleği muhasebeci
 • 2 yıl öncesine kadar çalışıyordu
 • Bebeği olduktan sonra işi bıraktı
 • Şu an çalışmıyor
 • Dediğim dedik kişilerden hoşlanmıyor
 • Eşi çok kıskanç
 • Boş konuşanı sevmiyor
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Haksızlığa asla gelemiyor

13 Ocak Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez yarışacak. Aslen Diyarbakırlı olan Yeşim, elinin lezzetine güvendiğini ve yarışmada birinci olacağını şu sözlerle dile getirdi.

“Aslen Diyarbakırlıyım. Damak tadıma çok güveniyorum! Yemekteyiz Yeşim Dönmez

Sözleri ile Yeşim Dönmez, yarışmada en iyi yemeği yapacağını ve Cuma günü verilecek olan 15.000 TL’yi alacağını dile getirse de hafta başından beri yarışan rakiplerine karşı sert eleştiriler, Yeşim’in bugün peşini bırakmayacak.

Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kaç Puan Aldı

13 Ocak Perşembe günü yarışan Yeşim Dönmez’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 13 Ocak 2022 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Yeşim Dönmez’in Puanları

Gökhan Miraç Kaçıran  7
Şengül Meral  6
Ayşe Alan  4
Can Özen  9
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   34

**13 Ocak 2022 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Yeşim Dönmez’in Videosu

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Yeşim Dönmez’in programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Yeşim Dönmez Kimdir

13 Ocak 2022  Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez TV8 ekranlarında yarışan yarışmacı oldu. Peki söylemleri ile dikkatleri üzerine çeken Yeşim Dönmez Kimdir? İşte cevabı…

Yeşim Dönmez Kimdir
Yeşim Dönmez

Yeşim Dönmez; 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Yeşim 2022 yılı itibari ile 35 yaşında ve 2 çocuk annesidir. İki yıl öncesin de muhasebeci olarak çalışan, lakin bebeğini dünyaya getirince işten ayrılan Yeşim, İstanbul Güngören de ikamet etmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. ayşe bir insan 15 000 tl için bukadar alçalmaz bu kadar açık bir şekilde hak yemez bir insan onuru haysiyeti adaletiyle insan olur eğer bunlar yoksa sadece sureti insan olarak kalır senin gibilerle aynı ülkede yaşadığım için hicap duyuyorum yazıklar olsun senin gibi bedenini sadece hamal gibi taşıyanlara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu