Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar Kimdir? [20/10/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar 20 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan yarışmacı Zeynep Çağlar Kimdir? Zeynep Çağlar aslen nereli? Zeynep’in kaç çocuğu var? Zeynep kaç yıllık evli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar kaç puan aldı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zeynep Çağlar 20 Ekim Çarşamba günü rakiplerinden toplamda 17 puan alırken, sunucu Zuhal topal 5 puan vermesi bekleniyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zeynep Çağlar; 1988 yılında Kayseri’de dünyaya gelen Zeynep 19 yaşında evlenmiştir. Şu an 12 yıllık evli 33 yaşındadır. Liseyi Ağırlama ve Gıda bölümünü okumuştur. Şu an yemek şirketinden denetimden sorumlu yönetici yardımcısıdır.

20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Zeynep Çağlar

Şiir okumayı ve şiir yazmayı çok seven Zeynep, yemek yapmayı da annesinden dolayı çok seviyor. Annesi Zeynep alaylı aşçıdır. Yemek yapma beceresinin büyük bir kısmın annesine borçlu olan Zeynep, bugün elinin lezzetini kanıtlamak ve 15.000 TL’yi almak için yarışmaya katıldığını ifade etti. 

=> Yemekteyiz 18-22 Ekim Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

20 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal programında haftanın üçüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yarışan Zeynep Çağlar’ın bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Zeynep Çağlar
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar Resmi
 • Aslen Kayserili
 • İstanbul da yaşıyor
 • Catring firmasında yönetici Yardımcısı
 • Yemeklerin kontrolünü yapıyor
 • 12 yıllık evli
 • 19 yaşında evlendi
 • 3 çocuk annesi
 • 33 yaşında
 • Yemeklerin Ahengine çok önemsiyor
 • Hijyene çok önem veriyor
 • Şiir yazmayı ço0k seviyor
 • Annesi Aşçı
 • Ağırlama Gıda bölümünü okudu
 • 10, 6 ve 5 yaşında üç çocuğu var

20 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar yarışacak. Aslen Kayserili olan, 33 yaşında, 3 çocuk annesi Zeynep, annesinden aldığı bilgiler ışığında bu hafta 15.000 TL’yi kazanmak istediğini şu sözlerle ifade etti;

“Annem Aşçı. Ondan öğrendiklerimle 15.000 TL’yi almaya geldim!'” Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Çağlar

Sözleri ile Zeynep Çağlar, yılların aşçısı olan Şerife’nin kızı olduğunu, yemeklerine çok güvendiğini, yıllarca yemek şirketinden demetimden sorumlu olduğunu, bugün yemek konusunda elinin lezzetin kanıtlayacağını ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar Kaç Puan Aldı

20 Ekim Çarşamba günü yarışan Zeynep Çağlar’ın Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 20 Ekim günü aldığı puanları tamamı alt kısımda tek tek verilmiştir.

Zeynep Çağlar’ın Puanları

Onur Yılmaz  4
Selda Çelik  4
Seda Türk  4
Oktay Ataş  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**20 Ekim 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Zeynep Çağlar’ın Videosu

20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Zeynep Çağlar’ın TV8 ekranlarında yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Zeynep Çağlar Kimdir

20 Ekim 2021  Çarşamba günü Zuhal Topal’la yemekteyiz programında yarışan yarışmacının ismi Zeynep Çağlar. 18-22 Ekim haftasında yarışan üçüncü yarışmacı olan Zeynep Çağlar 1988 yılında Kayseri de dünyaya gelmiştir. Aslen Kayseri olan Zeynep, 12 yıllık evli 3 çocuk annesidir.

Zeynep Çağlar
Yemekteyiz Zeynep Çağlar

Lise eğitimini Ağırlama gıda bölümünü bitirmiş, lise eğitimini tamamladıktan sonra evlenmiş, evlendikten sonra yemek şirketinden hijyen ve lezzetten sorumlu personel olarka işe girmiştir. Halen aynı şirkette çalışmamaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu