Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli Kimdir? [15/09/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli 15 Eylül Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan üçüncü yarışmacısı oldu. Kendisini bizzat 16 yıldır bekar olduğunu dile getiren Zübeyde Kırkdeveli Kimdir? Zübeyde Kırkdeveli kaç yaşında? Aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan  Zübeyde Kırkdeveli kaç puan aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimizde sizleri bekliyor. 

Zübeyde Kırkdeveli; 1956 yılında İstanbul da doğmuştur. Bir çocuk annesi olan Zübeyde 16 yıl önce eşinden boşanmıştır. Ece adında bir kızı var. OKB bozukluğu olduğunu bizzat kendisi dile getiren Zübeyde, vantilatöre karşı hassasiyeti var. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız hakkında bilgi almak için tıklayınız.

15 Eylül Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
15 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Zübeyde Kırkdeveli

=> 13-17 Eylül Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

13 Eylül ile 17 Eylül tarihleri arasında yeni sezona başlayan yarışma programı yeni sunucusu ile beklentilerin üzerinde tepki almayı başardı. Zuhal Topal’la birlikte başlayan yeni sezonun en dikkat çeken yarışmacılarında biri olan Zübeyde Kırkdeveli, hırslı bir yapısına ve elini lezzetine güvendiği için programa katıldığını dile getirdi.

15 Eylül Çarşamba günü Zuhal Topal programında haftanın üçüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yer alan yarışmacı Zübeyde Kırkdeveli’nin bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli Kimdir Resmi
  • 56 yaşında
  • İstanbul da doğdu
  • İstanbul da büyüdü
  • OKB bozuklu var
  • Çok titiz biri
  • Ece adında bir kızı var
  • Bebek de yaşıyor
  • 16 yıldır bekar
  • Türkiye’nin ilk reklamcılarından
  • 1965 yılında İstanbul da doğdu

15 Eylül Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli yarışacak. Türkiye’nin ilk reklam firmalarında görev alan ve şu an emekli reklamcı olan Zübeyde hanım 16 yıldır bekar olduğunu, evlenmeyi düşündüğünü sözlerine eklerken, yarışmada elinin lezzetini kanıtlamak için baş vurduğunu açıkladı.

Zübeyde’nin kızı Ece annesinin yemeklerine güvendiğini, kısa sürede çok lezzetli yemekler yapabildiğini dile getirdi.

Zübeyde Kırkdeveli Kimdir - Zübeyde'nin Ailesi

“Hırslı bir yapım var. Birinci olmaya geldim. Bu haftanın kazananı olacağım!” Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli

Zübeyde Kırkdeveli; İstanbul da ikamet eden Zübeyde hanım 200 yıldır sülalesi İstanbul da doğup büyüdüğünü ama köken olarak Lübnan tarafına dayandığını açıkladı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zübeyde Kırkdeveli Kaç Puan Aldı

Yeni sezona hem kanal hem de ufak çaplı format değişikliği ile başlayan yarışma programında 15 Eylül Çarşamba günü yarışan Zübeyde Kırkdeveli’nin Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında hem rakiplerinden hem de sunucudan aldığı toplam puanlar alt kısımda tablo içerisinde aktarılmıştır.

Zübeyde Kırkdeveli’nin Puanları

Özlem Çelik  3
Oğulcan Yıldız  5
Büşra Yıldız  3
Mustafa Gültekin  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   18

**15 Eylül 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Zübeyde Kırkdeveli’nin Videosu

15 Eylül 2021 tarihinde TV8 ekranlarında 15 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bugün yarışan Zübeyde Kırkdeveli’nin programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu