Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Saniye Kimdir? Oya’nın Ablası

Zümrüdüanka Saniye Karakterini Canlandıran Oyuncunun Gerçek Bilgileri

Zümrüdüanka Saniye kimdir? sorusunun yanıtı Oya’nın ablası. Peki Saniye nasıl biri, oyuncunun gerçek adı ne, kaç yaşında? Tüm bu sorularınızı yanıtları yazımızda sizlerle.

Zümrüdüanka Saniye; Oya’nın ablasıdır. Oya ile birlikte Saniye de Demirkan Holding çalışanıdır. Abbas Oya ile evleneceğim bahanesi ile tecavüz edip hamile bırakmıştır. Oya gerçekleri anladığında intihar edince Saniye de deliye döner. Abbas’ı her defasında tehdit eder. 

Zümrüdüanka Saniye resmi
Zümrüdüanka dizisi Saniye resmi

Fox Tv’nin Cumartesi günü ekranlara gelen dizisi Zümrüdü Anka dizisinde Saniye, Demirkan’ların şirketinde çalışanlardan bir tanesi. Zümrüt gibi o da kendini ailesine adamış biri. Varsa yoksa kardeşi oya. Her zorluğa onun için katlanan Saniye’nin hikayesi seyircinin bam teline dokunacak bir hikaye. Zümrüdü Anka Cumartesi günü Fox Tv’de başlıyor. Sakın kaçırmayın!

Zümrüdü Anka Saniye Gerçek Adı Hayatı

Sebahat Kumaş Zümrüdü Anka dizisinde Saniye Arsoy karakterine hayat vermektedir. Peki Sebahat Kumaş kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde oynamıştı derseniz yazımızın devamında detayları sizlere sunduk. Sebahat Kumaş, 1989 yılında dünyaya gelmiştir. sebahat kumas resmiDoğum yeri Aydın olsa da güzel oyuncunun çocukluk yılları güzel şehrimiz İzmir’de geçmiştir. Fotoğraf çekmeye olan ilgisi nedeniyle üniversite tercihini de bu yönde kullanmış ve Anadolu Üniversitesi fotoğrafçılık ve Kameranlık Bölümünde eğitim almıştır. Tek ilgisi fotoğrafçılık değildir oyunculuk merakı nedeniyle İstanbul’a gelen oyuncu Ekol drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Sebahat Kumaş şu an ise Anadolu Üniversitesi’nde Aşçılık Bölümünde eğitim almaktadır. Kısaca oyuncu ilgisine yönelik kendini geliştirmeye dur durak vermiyor. zumrudu anka saniye sebahat kumas resmiGüzel oyuncu “Arka Sıradakiler” dizisi ile dizi sektörüne merhaba demiştir. Daha sonra “Muhteşem yüzyıl” dizisinde Esma Hatun rolüyle iki sezon ekranlarda olmuştur. Daha sonra “Karagül” dizisinde Melek rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kalbimdeki deniz” dizisinde Diyar rolüyle hafızalara yer etmiştir.

Sebahat Kumaş Oynadığı Diziler

  • Arka Sıradakiler
  • Muhteşem Yüzyıl (Esma Hatun)
  • Karagül (Melek)
  • Kalbimdeki Deniz (Diyar)

Güzel oyuncu şu ana kadar herhangi bir filmde rol almamıştır. Şimdi Zümrüdüanka Saniye karakteri ile Fox TV ekranlarında yer almaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu