Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Serhat Kim? Zümrüt Serhat Aşkı!

Zümrüdüanka Serhat Demirkan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Zümrüdüanka Serhat kim? Serhat karakterine hayat veren oyuncu kim? Merak edilenler. Pastel Film imzalı Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt Serhat aşkı televizyon dünyasına damga vuracak! 

Zümrüdüanka Serhat; askerdeyken girdiği çatışma sonrasında yaralanmış, lakin kayıtlara şehit olduğu bilgisi düşmüştür. Ana ocağına da Serhat’ın şehit olduğu haberi gelmiştir. Serhat’ı 4 gözle bekleyen Zümrüt bu haberi alınca yıkılmıştır. Serhat yıllarca gelmeyince Zümrüt de anasının ve kardeşinin baskısı ile Serhat’ın amcası Adil ile nikah masasına otursa da Abbas’ın adamları Adil’i kurşunladığı gün Serhat çıkıp gelmiştir. 

Zümrüdüanka Serhat resmi
Zümrüdüanka Serhat – Alp Navruz resmi

Serhat kendi sevdiğini amcasının emaneti olarak Zümrüt ile yeniden evlense de hiç bir zaman Zümrüt’e yüz vermez. Abbas ve Azimet hanım Serhat’ın annesine oynadığı oyunların ortaya çıkmasına engel olmak için Abbas Zümrüt’e araba ile çarpsa da öldüremez. 

Serhat işin peşini bırakmayınca Abbas da yıllar önce kapanan Deniz meselesini gündeme getirir. Abbas’ı Serhat’ın Işık adına Deniz’den olma kızını yeniden ortaya çıkartınca Serhat Deniz ile evlenmek durumunda kalacak. Kısaca Zümrüdüanka Serhat karakterinin iki yıl boyunca yaşayacakları bunlar.

Zümrüdüanka dizisi Fox Tv ekranlarında 2020 yılında ekranlarda olacak. Yeni yılın ilk aylarında yayın hayatına başlayacak olan dizilerden olan Zümrüdüanka dizisi büyük bir aşkı konu alacak. Zorlukların içinde her şeye rağmen ayakta duran bir aşkı anlatacak Zümrüdüanka. Serhat dizinin ana karakteri olarak bizlerin karşısında olacak.

Zümrüdüanka Serhat’ın Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Alp Navruz Zümrüdüanka dizisinde Serhat karakterine hayat verecek olan oyuncu. Son olarak TRT 1 ekranlarında yakın zamanda final yapan “Elimi Bırakma” dizisinde rol alan ve Cenk karakteri ile milyonların gönlünü fetheden Alp Navruz kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide ve filmde oynadı sorularının yanıtları ile devam edelim.

Alp Navruz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu sosyal medyada en çok konuşulan oyunculardan bir tanesi. Azmi ve başarısı ile herkesi kendine hayran bırakan oyuncu “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinin final yapmasının ardından hiç ara vermeden “Elimi Bırakma” dizisine başladığı gibi şimdi de “Elimi Bırakma” final kararı aldığı an yeni dizi haberi ile gündeme geldi. zumrudu anka alp navruz resmiMerakla beklenen dizisinin Zümrüdüanka olduğu basın ile paylaşıldığından beri de oyuncunun hangi karaktere hayat vereceği merak edilmişti.

Alp Navruz Zümrüdüanka dizisinde Serhat karakterine hayat verecek ve ona Ceren Yılmaz eşlik edecek. İkilinin uyumu da merak edilen bir diğer konu ancak eminiz bu ikili de güzel işlere imza atmıştır. zumrudu anka dizisi alp navruz resmiYıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Navruz, 80 kg ağırlığında ve 185 cm boyundadır. Modellik de yapmış olan oyuncunun rol aldığı yapımlar şunlar;

Alp Navruz Oynadığı Diziler

  • Arkadaşlar İyidir – 2016
  • Aşk Laftan Anlamaz (Cenk) – 2016
  • Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan) – 2017
  • Elimi Bırakma (Cenk) – 2018

Alp Navruz Oynadığı Filmler

  • Ceberrut (Mert) – 2015

Alp Navruz Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu