Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Zümrüt Kim? Gerçek Adı Yaşı

İşte Zümrüdüanka Zümrüt kim? Gerçek adı yaşı ve bilgileri

Zümrüdüanka Zümrüt kim? Gerçek adı, yaşı, daha önce oynadığı diziler ve daha fazlası!

Fox Tv ekranlarında 2020 itibariyle başlayacak olan Zümrüdü Anka dizisi heyecanla beklenirken çokça merak edilenlerden olan Zümrüt rolü detaylarını sizler için derledik.

Zümrüdüanka Zümrüt karakteri yıllarca Serhat ile evlenmek istese de Serhat askerdeyken çıkan çatışmada yaralanmış ve kaybolmuştur. Ailesine Serhat Demirkan’ın şehit haberi verilir. Ancak Serhat iyileştikten sonra ailesinin yanına dönse de sevdiği kadın Zümrüt, amcası ile evlenmek üzere olduğunu görür. Abbas ise öz abisini gizlice öldürüp Zümrüdü ilk günden dul bırakır. Serhat ile Zümrüt yeniden evlenir. 

Zümrüdüanka Zümrüt
Zümrüdüanka Zümrüt – Ceren Yılmaz

Serhat her ne kadar Zümrüt ile sevdiği kadın ile evlense de  eski aşkından eser yoktur. Azimet ile Abbas yıllar önce Serhat’ın annesinin nasıl öldüğü gün yüzüne çıkmak üzereyken Abbas Zümrüt’e tuzak kurup araba ile çarpar. Şu an Zümrüt 3 aydır yoğun bakım da ölüm kalım mücadelesi vermektedir. 

Pastel Film tarafından Fox Tv için hazırlanan Alp Navruz’un yeni dizisi Zümrüdü Anka dizisi 2020’de sizlerle olacak. Güzel dizileriyle adından sıkça söz ettiren Fox Tv bu dizisiyle de çok konuşulacak. “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisiyle dikkat çeken ve dizinin final yapmasının hemen ardından “Elimi Bırakma” dizisiyle kariyerine hızla devam eden genç oyuncu Alp Navruz, “Elimi Bırakma” dizisinin final yapmasının ardından Zümrüdü Anka dizisiyle yola devam ediyor.zumrudu anka zumrut resmi Çekimleri başlayan dizide büyük bir aşkın kahramanı olacak olan serhat2a hayat veren Alp Navruz’a eşlik edecek olan Ceren Yılmaz da Zümrüt karakterine hayat verecek. İkilinin uyumu hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Ceren Yılmaz kimdir sorusunun yanıtı ile devam edelim.

Zümrüdüanka Zümrüt’ün Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Ceren Yılmaz Zümrüdü Anka dizisinde Zümrüt karakterine hayat verecek. İkizler burcu olan güzel oyuncu, 52 kg dır, boyu ise 173 cm dir. Mavi gözleriyle dikkat çeken oyuncu sahne tasarımı mezunudur. Samsun’da dünyaya gelen oyuncu 29 yaşındadır. Haziran 1990 doğumlu olan Ceren Yılmaz ilk olarak 2013 yılında yayınlanmış olan zumrudu anka dizisi zumrut ceren yilmaz resmi“Yağmurdan Kaçarken” adlı dizide rol almıştır. Daha sonra “Filinta: Bir Osmanlı Polisiyesi” dizisi ile kamera karşısına geçmiş ve Hatice karakterine hayat vermiştir. Ardından 2017 yılında “Deli gönül” adlı dizide rol almış ve dizide Şule karakteri ile beğeni kazanmıştır. Güzel oyuncu son olarak “Üç Harfliler: Adak” adlı sinema filminde rol almıştır. zumrudu anka zumrut ceren yilmaz resmiMiss Turkey 2012’ye katılmış olan ve finale kalan katılımcılardan biri olan Yılmaz, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Tasarımı Bölümü mezunu. Henüz yedi yaşında bir çocukken belediyenin tiyatro bölümünde eğitim almıştır.

Ceren Yılmaz Oynadığı Diziler

  • Yağmurdan Kaçarken – 2013
  • Filinta: Bir Osmanlı Polisiyesi (Hatice)
  • Deli Gönül (Şule) – 2017

Ceren Yılmaz Oynadığı Filmler

  • Üç Harfliler: Adak (Arzu)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu