Kim Kimdir

Zümrüdüanka Canan Kim? Hamit’in Eşi

Cumartesi günlerinin ilgiyle takip edilen dizisi Zümrüdüanka dizisinde Hamit’in eşi de dizi hayranlarının eleştiri oklarıyla gündemde. Zümrüdüanka Canan kim, Hamit’in eşi kim diyenler işte sizler için bu yazıyı derledik.

Zümrüdüanka dizisinde Özgüç Ailesinde herkes birbirinden gaddar desek yeri var. Hamit Suhandan’a yapılanlara karşı gelince herkesten tam not aldı almasına ama eşi Canan ile de arası bozuldu.

Konakta hizmetlilere de çok kötü davranan Canan, Hamit’in Suhandan’ı korumasına hem şaşırdı hem de üzüldü. Eşini bu halde görmek zoruna gitti. Suhandan ile Hamit arasında bir şeyler olur mu bilinmez ama Canan ile Suhandan’ın karşı karşıya geldiği anlar dizide sıklaşacak aşikar.

Zümrüdüanka Canan Gerçek Adı Hayatı Bilgileri

Ebru Ünlü Zümrüdüanka dizisinde Hamit’in ilk eşi olan Canan karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncu, 1990 doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamlayan oyuncu 2013 yılında “Galip Derviş” dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.ebru unlu resmi

Daha sonra 2015 yılında bir döneme damga vuran dizilerden biri olan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisi 1. sezonunda rol almış ve Eycan rolünü hayat vermiştir. Bu dizideki oyunculuğu ile beğeni alan Ünlü, bir sonraki yıl ise “Adam Mısın” adlı sinema filmiyle ilk filminde de rol almıştır.ebru unlu resmi

Yine aynı yıl “Sevda Kuşun Kanadında” adlı dizi ile ekranlara gelen Ebru Ünlü, Star Tv nin sevilen dizilerinden biri olan ve Tims&B Yapımın bir diğer yapımı olan  “Söz” dizisinde rol almıştır. Bu dizide canlandırdığı Şükran karakteri dizide Hafız’ın karısını öldürmüştür. Dizideki rolü hakkında kendisiyle yapılan röportajda oyuncu kötüyü de oynayabilmenin üstünde durmuştur.

“Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde canlandırdığı Seher karakteri de dizide eleştiri üstüne eleştiri alıyor yani dizinin kötü karakterlerinden biriydi. Bu dizide de yine kötü bir karakter olan Canan Özgüç karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu