Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Deniz Kimdir? Bomba Transfer!

Zümrüdüanka Deniz kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı merak edildi. İşte merak edilen tüm bu soruların yanıtları sizlerle!

Dikkat: Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterine hayat verecek olan Sahra Şaş çekimler sırasında rahatsızlandığı için bir başka oyuncu canlandıracak. İşte Zümdürüanka dizisi Deniz karakterine hayat verecek yeni oyuncunun kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Fox Tv ekranlarının Kapadokya’da çekimleri 16 Temmuz’da başlayacak olan dizisi Zümrüdüanka dizisine yeni oyuncuların transfer olacağını daha önceden sizlerle paylaşmıştık.

Diziden ayrılan oyuncuların yerine diziye güçlü bir kadın karakter geldi: Deniz. Bakın Zümrüdüanka Deniz karakterine hangi oyuncu hayat verecek!

Zümrüdüanka Deniz Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Sahra Şaş Zümrüdüanka Deniz rolüyle ekranlarda olacak. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz’ın olduğu “Zemheri” dizisinde Sevda karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 1994 yılında İstanbul’da  doğmuş, 2013 senesinde ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.sahra sas resmi

Oyunculuk konusunda eğitim alan güzel oyuncu, daha önce de pek çok iddialı yapımda yer almıştır. “Tatar Ramazan” adlı dizi ile sektöre adım atan oyuncu büyük beğeni almayı başarmıştır.sahra sas kimdir resmi

“Aşkın Dili Yok”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “Adını Kalbime Yazdım” adlı yapımlarda yer alan güzel oyuncu “Çoban Yıldızı” adlı dizide baş rolde oynamıştır.zumruduanka deniz kimdir resmi

Yer aldığı bir dizi olan “Kadın” dizisinde ise Berşan rolüyle büyük beğeni aldı.”Bizim Hikaye” dizisinde Çiçek rolüne hayat veren oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Deniz rolüne hayat verecektir.

Zümrüdüanka Deniz Dizileri

  • Tatar Ramazan – 2013
  • Aşkın Dili Yok – 2015
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem (Dilber) – 2015 / 2017
  • Çoban Yıldızı (Rüveyda) – 2017
  • Kadın (Berşan) – 2017
  • Bizim Hikaye – 2017 / 2019

Zümrüdüanka Deniz Boyu Kilosu Burcu

Boyu 1,65 cm dir. Kilosu ise 54 kg olan oyuncu akrep burcudur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu