Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Dizisi Deniz Karakteri Netlik Kazandı

Zümrüdüanka Dizisi Deniz karakterini canlandıracak oyuncunun çekimler sırasında rahatsızlanmasında dolayı rolü bir başka güzel oyuncu kaptı. İşte Zümrüdüanka dizisi Deniz karakteri!

Avanos ve Nevşehir de çekimleri başlayan ve Fox TV ekranlarında beklentilerin üzerinde bir reyting alan Zümrüdüanka dizisi yola kaldığı yerden devam ediyor. Korona virüs nedeniyle çekimlerini durdurmak durumunda kalan Fox TV’nin popüler dizisi yola kaldığı yerden devam ediyor.

Daha önce Zümrüdüanka Deniz karakterine hayat verecek olan oyuncu Sahra Şaş olarak duyurulsa da Sahra Şaş çekimler sırasında mide rahatsızlığından dolayı hastane kaldırılmış, yapımcı ve oyuncunun ortak kararı ile Sahra Şaş diziye dahil olmadan ayrılmak durumunda kalmıştır.

Zümrüdüanka dizisi Deniz - Gökçe Eyüpoğlu
Zümrüdüanka dizisi Deniz – Gökçe Eyüpoğlu

Biradan Sahra’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletirken dizide Sahra Şaş’ın yerine Zümrüdüanka Deniz karakterini canlandıracak oyucunun kim olacağını açıklayalım.

Zümrüdüanka Oyuncuları tam liste için tıklayınız.

Zümrüdüanka Deniz Kim

En son kadın dizisi Ceyda karakterine hayat veren ve kısa sürede popüler olan oyuncu şimdi Zümrüdüanka dizisi Deniz karakteri ile karşımıza çıkacak oyuncunun gerçek adı Gökçe Eyüpoğlu’dur. Gökçe Eyüpoğlu Kadın dizisinde canlandırdığı Ceyda karakterinin rol gereği söylediği şarkılar youtube de milyonlar tarafından izlemiştir.

Zümrüdüanka Deniz kim resmi - (Gökçe Eyüpoğlu)
Zümrüdüanka Deniz kim resmi – (Gökçe Eyüpoğlu)

Edindiğimiz bilgilere göre dizide güçlü bir kadın karaktere hayat verecek. Dizide Deniz karakteri gelen bilgilere göre psikolog olarka diziye dahil olacak. Bildiğiniz üzere ilk sezon ezilen ve dayak yiyen bir kadın figürü vardı.

Yapım ve senaryo bu konuya el atıp durumu değiştirmek için güçlü bür kadın karakteri dizinin oyuncu kadrosuna dahil edecek. İlk olarak diziye Deniz karakteri dahil olacak. İlerleyen bölümlerde yine güçlü bir kadın karakterin daha gelmesi bekleniyor.

Gökçe Eyüpoğlu Kimdir? (Zümrüdüanka dizisi Deniz)

Zümrüdüanka oyuncuları arasına dahil olan ve dizide Deniz karakterini canlandıracak olan Gökçe Eyüpoğlu; 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Kamu yönetimi bölümünden mezun olan Gökçe, oyuncu olmak için Akademi, 35,5 sanat evinde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

Zümrüdüanka Deniz resmi - (Gökçe Eyüpoğlu)
Zümrüdüanka Deniz resmi – (Gökçe Eyüpoğlu)

Sadece oyunculuk değil aynı zamanda seslendirme sanatçısı olmak adın eğitimler almıştır. Bu aldığı eğitimleri Kadın dizisinde söylediği şarkı ile kanıtlamıştır. Zümrüdüanka dizisi Deniz karakteri ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncuyu başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu