Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Fitnat Kim? Fitnat Neden Ayrıldı?

Zümrüdüanka Fitnat kim sorusu dizinin seyircileri tarafından sıkça sorulmakta. Abbas’ın kuması olan Fitnat karakteri hakkında ayrıca karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylar yazımızda sizlerle.

30 yaşlarında olan Fitnat Zümrüdüanka dizisinin en kurnaz karakterlerinden bir tanesi. Hırslı bir mizaca sahip olan Fitnat Körkuyu Mahallesinde yaşamakta olan fakir bir aileden gelmedir. Yetim kalan fitnat’ın babası iş kazası sonrasında vefat etmişti.

Annesine ve kardeşlerine destek olmak zorunda olan Fitnat, Abbas’ın kuması olana dek yokluk içinde yaşamıştır. İçten içe Abbas’ı sevmese de yine de o zor günlerine geri dönmemek için Abbas’a aşık rolleri yapmaktadır. Konaktan kovulma korkusu içinde geçen günlerinde en büyük hayali Abbas’tan bir erkek evlat doğurmaktır. Böylece konağın yeni varisi olan evladı sayesinde kendi de geleceğini garanti altına alacaktır.

Zümrüdüanka Fitnat Gerçek Adı Hayatı

Mine Kılıç Zümrüdüanka dizisinde Fitnat karakterine hayat vermektedir. Mayıs 1986 yılında Mersin’de hayata gözlerini açan Mine Kılıç, Boğa burcu’dur. Oyunculuk üzerine eğitimini “Şahika Tekand Stüdyodan” alan güzel oyuncu 2007 yılında yayınlanan “Oyun Bitti” dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıktı.mine kilic resmi

 

2009 yılında “Büşra” adlı sinema filminde başrol oynadı. 2011 yılında “Al Yazmalım” dizisinde “Sibel” karakterini canlandırmıştı. 2013 yılında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisindeki rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.mine kilic resmi

Yükselişini ise 2016 yılında yer aldığı biri dizi diğeri sinema filmi olan yapımlarla olmuştur. Bunlar “Bana Sevmeyi Anlat” Ezgi karakteri le yine aynı yıl “Durak” sinema filminde “Zeynep” rollerindeki performansı izleyenlerinin beğenisini toplamayı başardı. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “8. Gün” dizisinde rol alan güzel oyuncu Zümrüdüanka dizisindeki oyunculuğu ile de seyirciden tam not almaktadır. Güzel oyuncu sosyal medyada şu notuyla dizi yönetmeni olan Cemal Şan ve ekibine şu şekilde veda etti.

Ne kadar az sayıda ‘insan’ ile karşılaşıyoruz ömrü hayatımızda.
Canım hocam Cemal Şan ve Gündoğa Sarı ve tüm ekibine sonsuz minnet.. Yeriniz doldurulamaz. Başka hikayelerde görüşmek üzere

Bu notun ardından herkes oyuncunun gitme sebebini merak etti ancak oyuncunun ayrılma olayı değil dizinin yönetmeninin değişmesi gündemde.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu