Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Hamit Kim? Kudret’in Yeğeni

Zümrüdüanka Hamit kim sorusu özellikle Nisa Hanım geldikten sonra belki de en çok merak edilen arasına girdi. Peki Zümrüdüanka Hamit kimdir, nasıl biri? İşte merak edilenler!

Kapadokya Bölgesinde çekimleri devam eden Zümrüdüanka dizisine yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Hamit de bu karakterlerden bir tanesi. Bildiğiniz üzere Abbas, Tolgahan’ı öldürdü. Suhandan ise bu zor süreçte yapayalnız kaldı. Kudret, yeğeni Hamit’e olanlardan bahsedince Hamit geldi. Kudret önce elini öptürdü sonra da ondan intikam için desteğini istedi.

Evli ve çocuklu olan Hamit Kudret’in isteğini kabul etti. Suhandan’ın karnındaki bebeğe babalık etmesi teklif edilen Hamit bakalım buna ne cevap verecek. Annesi Nisa Hanım olan Hamit annesi gibi adetlere bağlı biri. Törelerden başka bir şeyi gözü görmeyen Nisa’nın oğlu Hamit Suhandan ile evlendiğinde ya da bir diğer deyişle Suhandan’ı kuma ettiklerinde bakalım neler yaşanacak.

Zümrüdüanka Hamit Gerçek Adı Bilgileri

Doğukan Güngör Zümrüdüanka dizisinde Hamit karakterine hayat vermektedir. Diziye yeni gelen oyunculardan biri olan Doğuka Güngör kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynadı sorularının yanıtlarıyla devam edelim.

Doğukan Güngör Kimdir? Hangi Dizide Oynadı?

Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Doğukan Güngör ayrıca “Harika Uygur Chubbuk Methodu”nda eğitim almıştır.dogukan gungor resmi

2017 yılında Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi “Savaşçı” oyuncu kadrosunda yer alan genç oyuncu, “Othello”, “Bizim Köyün Adeti”, “Umut”, “Hiç Kimsenin Öyküsü” adlı tiyatro oyunlarında rol almıştır. Oyuncunun doğum tarihi hakkında malesef bilgi bulunmuyor.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. Çuk iyi bir dizi benim fsvorim oldu. bu arada ben iranyim.
    turkiyeyi,turk oyuncularini çuk çuk seiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu