Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka İhsan Kim? Suhandan İhsan’a Aşık Mı?

Zümrüdüanka dizisinde Suhandan Hamit aşkı konuşulurken belki de en çok üzüldüğümüz kişi İhsan oldu kuşkusuz. Zümrüdüanka İhsan kim diyenler işte bu yazı tam size göre!

Ceren Yılmaz ve Alp Navruz’un baş rolü paylaştığı her Cumartesi saat 20:00’da ekranlara gelen Zümrüdüanka dizisi Suhandan için yeni bir sayfa açıldı ama açılan bu sayfa en çok da İhsan’ı yaraladı.

İhsan aşık olduğu Suhandan’ın Nisa Hanım’dan ve Kudret Hanım’dan gördüğü kötü muamele karşısında dayanamayıp her defasında soluğu onların karşısında aldı. Bu nedenle yeri geldi parmaklık ardında kaldı ama yüreğindeki Suhandan aşkına engel olamadı.

Suhandan’ın karnındaki bebeğin babası olmayı bile kabul etti ama Kudret’in katı kuralları onları ayırdı. İhsan Suhandan aşkı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınız bekliyoruz.

Zümrüdüanka İhsan Gerçek Adı Yaşı

Serkan Acay Zümrüdüanka dizisinde İhsan karakterine hayat vermektedir. Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimi alan oyuncu 29 yaşındadır.serkan acay resmi

74 kg ağırlığında olan oyuncunun boyu 180 cm dir. Son olarak Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi “Savaşçı” da rol almıştır. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde rol almış olan oyuncu Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Deli Rüzgar” dizisinde de rol almıştır. Dizide Antepli Murat rolünü canlandırmıştır.

“Bebek Geliyorum Demez” adlı yapımda Burak karakterine hayat vermiş olan Acay, Kemal Ekenel Casting oyuncularından biri.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu