Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Işık Kimdir? Serhat’ın Kızı

Zümrüdüanka Işık kimdir, Zümrüdüanka Işık gerçek adı ne, kaç yaşında, işte Zümrüdüanka Işık hakkında merak edilenler!

Zümrüdüanka Işık; Serhat ile Deniz’in yıllar önce nişanlılık dönemindeki yaşadığı birliktelikte Deniz hamile klasa da Abbas’ın baskısı ile Serhat’ı terk ettiği gibi çocuğu da Cihan’ ile Nergis’e teslim etmiştir.

Zümrüdüanka Serhat'ın kızı Işık

Fox Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen ve yeni sezona bu akşam merhaba diyen Zümrüdüanka dizisinde Işık, Serhat’ın kızıdır.

Serhat’ın eski nişanlısı olan Deniz yıllar sonra Abbas vasıtasıyla yeniden serhat’ın karşısına çıkmış ve ondan çocuğu olduğunu itiraf eder. Çocuğu bir aileye verdiğini, verdiği ailede kadının vefat ettiğini bundan dolayı da adamın kendini içkiye verdiğini anlatır. Serhat inanmasa da Işık’ı almaya gider.

5 yaşında… Çok sempatik ve zeki bir kız çocuğu. Annesi; yakın zamanda hastalanıp ölmüş, babası da üzüntüden alkole sarılmış. Bu yüzden Işık, erken büyümüş.

Yaşına göre, olgun bir çocuk. Ama erkenden büyümeye devam edecek… çünkü kendisinden saklanan büyük bir sır var… Işık; bunu öğrendiği zaman, küçücük kalbine kocaman yükler alacak… ama etrafında kurulan sevgi çemberi, onun en büyük koruyucusu olacak… Zümrüdüanka Işık 

Zümrüdüanka Işık rolüne hayat veren çocuk oyuncu bakın kim!

Zümrüdüanka Işık Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Beste Ilgın İlkbahar Zümrüdüanka Işık rolüne hayat vermektedir. Hande Aytar Cast Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 20 Temmuz 2015 tarihinde dünyaya gelen çocuk oyuncu 113 cm boyunda, 23 kg ağırlığındadır.

Zümrüdüanka Işık - Serhat'ın kızı kim

Drama eğitimi almış olan Beste Ilgın İlkbahar, bale konusunda yeteneklidir. Ayrıca yüzmede başarılıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu