Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Nezaket Kim? Rüstem’i Neden Kandırdı?

Zümrüdüanka  dizisinde Rüstem’i kandıran ve gerçek kimliğini, niyetini saklayan Nezaket karakteri oldukça tehlikeli. Zümrüdüanka  Nezaket kim hakkında detaylar!

Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt’ün zengin bir aileye gelin gittiğini öğrenen Nezaket bir anda Rüstem’in hayatına dahil oldu. Rüstem ona arkadaş gözüyle baksa da Nezaket Rüstem’in iyi niyetini suistimal edip onu kullanma derdindeydi. Bu dolandırma olayını gerçekleştirmek için ise pavyonda çalıştığı gerçeğini saklayıp Rüstem’e yaklaştı. Ülfet ise olanları duyunca eşiyle yatağını ayırdı hatta boşanmak istedi.

Onu yemeklere götürdün de bana zeytin ekmek kuru ekmek yedirdin!

diyerek isyan eden Ülfet’i Rüstem sonunda ikna edip yemeğe de çıkardı. Nezaket ise bakalım ne zaman yeniden Kuloğlu ailesinin başına bela olacak hep birlikte izleyeceğiz.

Zümrüdüanka Nezaket Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Simge Selçuk Zümrüdüanka dizisinde Nezaket karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Canevim” dizisinde melis karakterine hayat vermiş olan oyuncu, “Kalbimdeki Deniz” dizisinin Rachel karakteri ile tanınmıştır. Oyuncu 1975, Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan oyuncu “Galip Derviş” dizisinde Meltem karakteriyle de beğeni almıştır.zumrudu anka simge selcuk resmi“Avrupa Avrupa” dizisinin Matmazel’i olan oyuncu “Küçük Kadınlar” dizisinde Tezer rolüyle de hafızalara yer etmiştir. Simge Selçuk için bir döneme damgasını vuran “Ayrılsak Da Beraberiz” dizisindeki Serpil karakteri oyuncunun kariyerinde çok önemli bir yere sahip.simge selcuk resmi

“Ferhunde Hanımlar”, “Göç Zamanı”, “Güzel Köylü”, “Göç”, “Kader”, “Elveda Derken”, “Ayda”, “Acemi Cadı”, “Metro Palas”, “Aliye”, “Bir Tatlı Huzur”, “Evdeki Hesap”, “Dünya Varmış”, “Evdeki Yabancı”, “Tatlı Kaçıklar”, “Gurbetçiler”, “Çiçek Taksi” adlı yapımlarda da rol almıştır. 55 kg ağırlığında olan Simge Selçuk, 172 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu