Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Niyazi Çavuş Kim? Serhat’a Gerçeği Söyleyecek Mi?

Fox Tv ekranlarının Kapadokya’da çekimleri süren dizisi Zümrüdüanka dizisinde en önemli rollerden bir tanesi de Niyazi Çavuş karakteri. Zümrüdüanka Niyazi Çavuş kim, Serhat’ın annesinin nasıl öldüğü ile ilgili gerçeği söyleyecek mi? İşte merak edilenler!

Ceren Yılmaz’ın Zümrüt karakterine hayat verdiği Zümrüdüanka dizisinde Serhat’ın annesine ne olduğu, annesinin nasıl öldüğü merak konusu iken bu konuda önem kazanan Niyazi Çavuş, Abbas’ın şoförüdür. Yıllardrı hizmetkarı olduğu konak sahiplerinin varlığı her zaman dikkatini çekmiştir.

Ailenin en büyük sırrı olan Serhat’ı annesinin ölümü üzerinde de bunca zaman ağzını açmamıştır ama para hırsıyla bu gerçeği Serhat’a söyleme ile tehdit etmiştir. Abbas ve Azimet Hanım bunu öğrenince iyice panikler çünkü işin ucunda ikisi vardır. Niyazi Çavuş söylememeye karşılık hem makam hem de para ister.Konağın çalışanı Döne ile evlenme hayalinde olan Niyazi Çavuş’un her halinden Döne’nin de haberi vardır.

Zümrüdüanka yeni bölümleriyle her Cumartesi Fox Tv ekranlarında!

Zümrüdüanka Niyazi Çavuş Gerçek Adı Hayatı

Korkmaz Arslan Zümrüdüanka dizisinde Niyazi Çavuş karakterine hayat vermektedir. 1983 yılında Tunceli / Pülümür’de dünyaya gelen oyuncu aslan burcudur. Ailesi daha oyuncu çocukken Almanya’ya gitmiştir.korkmaz arslan resmi

Almanya’da büyümüş olan oyuncu, orada oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Almanya’da pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu, “Kertenkele” dizisinde Hayalet rolüyle hafızalara yer etmiştir.korkmaz arslan resmi

“Yorum Yok”, “Cut”, “My Sweet Pepper Land”, “In Wonderland Bahar”, “Sands Kralı”, “Dördüncü Güç”, “Bir Gecede”, “Mogadişu” adlı filmlerde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu