Dizi Haberi

Zümrüdüanka Yeni Gelen Oyuncular Karakterleri

Zümrüdüanka Yeni Gelen Oyuncular Karakterleri. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni gelen oyuncular karakterleri yazımızda sizlerle!

Cumartesi gününün sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni sezonda kadrosuna yeni isimleri dahil etti. İşte o isimler ve canlandırdıkları karakterler!

Zümrüdüanka Yeni Oyuncular Karakterler

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği Fox Tv dizisi Zümrüdüanka bu sezona Zümrüt öldü mü ölecek mi sorusuyla başlamıştı. Bu süreçte Serhat’ı ondan uzaklaştırma planları da yoğunlaştı ve bu nedenle diziye yeni isimler dahil oldu. Bakalım o isimler kimler!

Gökçe Eyüpoğlu (Zümrüdüanka Deniz)

Serhat’ın eski sevgilisidir. Abbas onun Serhat’tan bir evladı olduğunu bildiği için bunu kullanmak amacıyla Deniz ile irtibata geçer. Deniz kızı Işık’ı da bulup Serhat’ın yanında yaşamaya başlar. Onun kim olduğunu öğrenen Zümrüt ise büyük bir yıkım yaşar.

Zümrüdüanka Deniz resmi - (Gökçe Eyüpoğlu)
Zümrüdüanka Deniz resmi – (Gökçe Eyüpoğlu)

Deniz rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu Gökçe Eyüpoğlu’dur. Daha önce “Kadın” dizisinde Ceyda rolüyle ekranlara gelmiştir. 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Kamu yönetimi bölümünden mezun olan Gökçe Eyüpoğlu,  Akademi, 35,5 sanat evinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

İsmail Hacıoğlu (Zümrüdüanka Cihan)

Işık’ı beş yaşına kadar bakmıştır. Onu evladı gibi gören Cihan eşinin vefat etmesinin ardından alkolik olmuş ve Işık ile de ilgilenememiştir. Işık için iyi bir rol model olmasa da onun iyiliği için çabalamaktan vazgeçmemiştir. Işık götürdüklerinde ise çılgına dönmüştür. Işık ile yüzleştiğinde ise Işık onu kabul etmek istememiştir. ismail hacioglu resmi

Cihan rolüne hayat veren oyuncu İsmail Hacıoğlu’dur. 30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu “Ayla” filminde başrolde yer almış büyük bir beğeni alarak hafızalara yer etmiştir.

 Beste Ilgın (Zümrüdüanka Işık)

Serhat’ın varlığını sonradan öğrendiği kızıdır. Deniz ile evlenme sebebi olan Işık, Serhat’ı çok sevmiştir. Onun ilgisi hoşuna gitmektedir.

Beste Ilgın Zümrüdünka Işık karakterine hayat vermektedir. Hande Aytar Cast Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 20 Temmuz 2015 tarihinde dünyaya gelmiştir. Rol aldığı ilk dizi Zümrüdüanka dizisidir.

Volga Sorgu

Başarılı oyuncu diziye 14. bölümde dahil olmuştur. 28 Ocak 1981 tarihinde Tunceli’de dünyaya gelen başarılı oyuncunun asıl adı Hüseyin Volga Sorgu Tekinoğlu’dur.volga sorgu resmi

Oyuncu ve yönetmen kimliğiyle tanınan oyuncu “Barda”, “Kara Köpekler Havlarken”, “Başka Semtin Çocukları”, “Gitmek”, “Rise of Ottoman”, “Şuursuz Aşk”, “Müsadenizle Büyükler”, “Her Şey Yolunda”, “Fatih”, “Geçmiş”, “Yeni Dünya”, “Yol Ayrımı”, “Evim Sensin”, “Veda”, “Mar”, “Bu Son Olsun”, “Kırık Midyeler”, “Kızım Nerede” adlı yapımlarda rol almıştır.

Melih Çardak

15. bölümde diziye dahil olan oyuncu daha önce “Kadın” dizisinde Hikmet rolüyle adından söz ettirmiştir. melih cardak resmi

“Cennet Mahallesi”nde Rüstem karakteri ile hafızalara yer eden Çardak, 1959, İstanbul doğumlu. İstanbul’da büyümüş olan Çardak, Şehremini Lisesi mezunudur. Yıllardır sahnede olan oyuncu Şan Tiyatrosu, Devekuşu Kabare Tiyatrosu, Levent Kırca Tiyatrosunda çalışmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu