Oyuncu

Yiğit Çelebi Kimdir? Yaşı Dizileri Filmleri

Yiğit Çelebi kimdir, Yiğit Çelebi kaç yaşında, Yiğit Çelebi  nereli, Yiğit Çelebi hangi dizide oynadı diyenler bu yazıyı kaçırmayın!

Başarılı oyuncu Yiğit Çelebi, 1984 senesinde Konya’da dünyaya gözlerini açmıştır. Başarılı oyuncu, 1.76 boyunda ve 70 kilo.

Fanatik Beşiktaşlı olan oyuncu Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezundur.

Plato film Okulu’nda oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Burada Ayla Algan gibi yılların tecrübesine sahip olan usta bir isimden eğitim almıştır.yigit celebi resmi

Buradaki eğitiminin üzerine Mint Akademi ve Eric Morris Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almaya devam etmiştir.

En sevdiği spor futbol olan oyuncu bu ilgisini resmeden Lig Tv reklamında yer alarak göstermiştir. Bu reklamda Emre Şahin adından fanatik birine hayat vermiştir.

Yer aldığı bir diğer reklam ise Kuveyt Türk Banka reklamıdır. Bu reklamda da banka çalışanı Nadir Bekar karakterine hayat vermiştir. 2011 senesinde Uludağ Limonata reklamında bir damadı canlandırmıştır. Yine Vodafone 3G reklamında da yer aldı. Sadece reklamlar değil tabiki dizi ve filmlerde de yer almıştır.

Yiğit Çelebi Dizileri Filmleri

“Aşk ve Ceza”, “Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi”, “Yahşi Cazibe”, “Seksenler” adlı yapımlarda yer almıştır.  “Vatanım Sensin” dizisinde doktor Mustafa Sami karakterine hayat vermiştir.yigit celebi kim resmi

Bu dizide en önemli karakterlerden olan Azize ve Cevdet’in kızı Yıldız ile evlenmek istemiştir. Ancak Yıldız kendisiyle evlenmeyi kabul etmemiştir.  “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Enver karakterine hayat vermiş olan, “Bizim Hikaye” dizisinde rol almış olan oyuncu yeni sezonda yeni projelerle ekranlara gelecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu