Adını Sen Koy 17 Ekim Salı 197. Bölüm Detayları

Star Tv ekranlarının seyirciden tam not alan dizisi Adını Sen Koy her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle. Adını Sen Koy’da az da olsa Zehra ve Ömer aşkında olumlu gelişmeler yaşanmaya başladı. Adını Sen Koy’un 17 Ekim salı yayınlanacak olan 197. bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Adını Sen Koy’un yeni sezonunda Salim kızının kendisinden sakladığı gerçeklerle yıkılmıştı. Epeyce uzun süren tatsız olaylar karşısında Ömer Zehra için dimdik durmayı başardı. Azimle Zehra’sına ulaşan Ömer sonunda Salim’i ikna eder. Salim kızını gelip Allahın emri Peygamberin kavli ile istemesi için Ömer’e onayı verdi. Aldığı bu haberle havalara uçan yüzünden gülücük eksik olmayan bir Ömer haline Ömer Zehra’ya durumu anlattı. Zehra ise uzun süredir iki sevdiği arasında gidip gelmekten tam da bunalmışken bu haberle gözlerinin içi güldü. Her şey tam da rayına oturdu mutlu haber yakın derken Salim’lerin evine gelen bir konuk herkesi şaşırttı. Salim de Zehra da artık mutluluk hayalleri kurarken bu konuk onlara hiç de sevinmeyecekleri şeyler söyler.

Sabah ise mafya belasından kurtulmak için çabalamıştır. Bir ara iyice köşeye sıkışan Sabah’ın sürpriz bir şekilde kurtaran isim villa için birbirlerine yapmadıkları kalmayan Kerem olmuştur. Sabah’ı kurtaracağım derken yaralanan Kerem’e işlerini halledebilsin diye tekerlekli sandalye getirir. Kerem karşı çıksa da Sabah onu zorlayarak da olsa tekerlekli sandalyeye oturtur ve Kerem’in karşı duruşuna rağmen ikna etmeyi başarır. Ancak evde bu şekilde durmak hiç de Kerem’e göre değildir, faal bir hayatı olan adama terstir böyle oturmak. Sabah gitsin diye yeni bir plan hazırlığına girişen Kerem bu defa karşısında plan yapmış bir Sabah ile karşılaşır. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın