Bizim Hikaye

Bizim Hikaye İsmet (Ömer Sevgi) Kim? Nereli? Kaç Yaşında

Fox Tv ekranlarında yakın zamanda yayına giren Bizim Hikaye adlı dizi  Shameless dizisinin Türkçe uyarlamasıdır. Bizim Hikaye dizisi baş rollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi güçlü bir oyuncu kadrosunu barındırmakta. İzleyicilerin ilk bölümden itibaren dikkatine çekmeyi başarabilen İsmet karakterine can veren şirin mi? şirin oyuncunun gerçek adı? Nereli ve kaç yaşında? hangi takımı tutuyor bütün bunları sizin için araştırdık.

Bizim Hikaye Ömer Sevgi Resmi2

Bizim Hikaye adlı dizinin en yakışıklı oyuncusu İsmet’in gerçek adı Ömer Sevgi’dir. Ömer mayıs ayında 4. yaşını kutladı. Tam bir Beşiktaş hayranı olan Ömer Sevgi Cast ajansına kayıtlıdır. Kendisinin yaşı küçük olduğundan adına bir çok sosyal medya hesabı açılsa da gerçek hesabı babası olan Kerem Sevgi tarafından açılan hesaptır.

Bizim Hikaye Ömer Sevgi ve doğum günü Resmi

İstanbul’da doğmuş halen orada yaşamaktadır. Daha önce ekranlarda görmediğimiz Ömer Sevgi ilk tecrübesini Bizim Hikaye adlı dizide edinmiştir.   Babası Kerem bey Özel şirkette çalışmaktadır. Ömer’i daha bir çok projede karşımıza çıkacaktır. Başarılı minik oyuncumuza nazar değmesin. Başarıların devamını dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu